neznaiko: (плафон)
[personal profile] neznaiko Світлина від Tetiana Ostrovska.

Музей гончарства в Опішному не дарма носить звання заповідника. Його мешканці - породження інших дивних світів, що заблукали, але знайшли прихисток на теріторії музею. Тут вони під охороною, захищені і доглянуті пануюють над персоналом, який просто обожнює своїх підопічних. Деякі з цих істот дотерні і милі як персонажі мультфільмів. Деякі більш схожі казкових монстрів. А є ще й такі, яким важко знайти пояснення і назву. 
 


вперед )

Котики в Опішному

Jul. 26th, 2017 12:44 pm
neznaiko: (Клео)
[personal profile] neznaiko
 


Світлина від Tetiana Ostrovska.
Вони тут почуваються як вдома. Засмагають на сонечку, співають, вимагають їжу.

далі )
tim_taller: (Default)
[personal profile] tim_taller
Олимпос-Чиралы-Химера

Как-то сто лет назад мы праздновали Новый Год на мысе Сарыч. Шумно и весело пролетели те несколько дней и где-то в процессе празднования родилась фраза: "первого января не существует"! Сами посудите, если празднование затягивается сильно за полночь (а кто сразу после наступления нового года спать ложится?) то следующий день явно пойдет под откос. Праздновавший явно его или проспит или овощем пролежит на диване попивая минералку. Есть еще вариант затянуть празднование и на этот фантомный день, но тогда пропадет не только первое января, а несколько последующих дней вплоть до Рождества и Старого Нового Года. Но мы тут такое хорроры рассматривать не будем.
Так вот, часто именно так первого января и происходит и никто на этот день особых планов не строит. Но, в силу моего увлечения путешествиями, у меня часто именно в этот день все бывает довольно активно. То купальный сезон первого января открою, то восхождение какое наметится. Первый и единственный раз в Айя-Софии я тоже был именно первого января при чем с утра! К чему я это все веду? Да к тому что первое января 2017-го года выдалось довольно активным и мы много чего за этот день успели. Собственно об этом и пойдет в сегодняшней записи.
Читать далее
tim_taller: (Default)
[personal profile] tim_taller
Киев-Конья-Анкара-Анталья

Первая запись о нашей новогодней поездке по югу Турции. Запись с предисловием к этой поездке можно посмотреть тут. Там в общих чертах описано то, что мы увидели за эти две недели. А увидеть получилось немало: от засмотренных туристами до дыр Анталии и Алании, до совсем не тривиального Анамура и Хатая.
Окончательно решил переехать на блогспот тут буду в режиме рид-онли и еще оставлять ссылки на записи оттуда. Читать все
neznaiko: (плафон)
[personal profile] neznaiko
 
Світлина від Tetiana Ostrovska.

В музеї гончаства в Опішному Полтавської області всі скульптури глиняні. З ними треба поводитися обережно, бо вони досить крихкі. Треба пильнувати, щоб не зачепити когось випадково і не лякатися, коли хтось визирне з кущів. А з кущів тут часто визирає щось дивне, чому важко буває знайти назву. Та для початку кілька легковпізнаних мешканців, чия зовнішність і поведінка цілком зрозуміла. 
Далі буде. 
ще фото )

Чого ви не любите?

Jul. 22nd, 2017 03:17 pm
neznaiko: (маска)
[personal profile] neznaiko
 


Можна дружити все життя і на диво мало знати своїх друзів. Гуляли с подругами в парку, де не могла не виникнути тема комах. Хтось боїться павуків, хтось жуків, когось більш за все засмучують мухи. Я ненавиджу всіх оптом, хоча тут є нюанси і різний рівень відрази. Перший ступінь, навіть поза конкурсом, це таргани. Один їхній виглад викликає судоми і запаморочення. Це дивує людей, які панічно, аж до вереску, бояться оси. 
Всі мають щось таке, що їх дратує, чого хочеться уникати. Наприклад, деякі люди полюбляють хрустіти кістками пальців. Зазвичай оточуючим це важко переносити. Дехто не переносить, коли інші беруть його чашку. Трапляються серед людей такі, в чиїх серцях немає місця для котів. Словом, кожен має свій набір неприємних речей, і все це можна зрозуміти. 
Але трапляються і несподіванки, спеціфічні нелюбові, як нелюбов до пір`я, якою ошелешила одна з подруг. "Так, пір`я, воно мені неприємне, я його уникаю " - А якщо вилізе з подушки? - " У мене такі подушки, що не вилізе! В дитинстві відпочивала в бабусі і та прала перину. Поки пір`я літало по двору, я сиділа в хаті в не виходила". - І аж тіпатися почала, просто як я від згадки про тарганів чи колорадів.  Пір`я, хто б міг подумати. Картинки по запросу веер из перьев на картине

Мешканці парків

Jul. 22nd, 2017 12:59 pm
neznaiko: (женщина-кошка)
[personal profile] neznaiko
 Світлина від Tetiana Ostrovska.

Місто наповнилося незвичними істотами, а парк просто переповнений ними. Під час прогулянки навіть віддаленими алеями не варто втрачати пильність. Щомиті з лісу може вилетіти ельф, а може і щось інше, в сутінках важко розрізнити... Треба перевірити і власну садибу, чи не завелося там щось подібне серед кущів.


ще )

Побачення невидимих

Jul. 21st, 2017 10:13 pm
neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 


Спека і пристрасть - це небезпечне поєднання. Люди випаровуються просто зі свого весільного вбрання. Лишають його на лавці як заклик чи то до оголення, чи до переходу в інший вимір.

Світлина від Tetiana Ostrovska.

neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 Все змінюється. Лишається тільки спостерігати і дивуватися. Ніколи раніше не було особливої пристрасті до морозива, не скажу що була до нього зовсім байдужа, не зовсім, а майже. До цього року. Тепер думаю, що виробники додають якісь речовини, що викликають залежність. 

Чи може бути залежність приємною? Релігія з усіма обов`язковими ритуалами і заборонами, за виконанням яких можна згубити сенс вчення - хіба це не залежність? Мабуть, релігія необхідна, вона заповнє пустку, бо людям дійсно потрібна духовна їжа, нє хлєбом єдіним. Але чому цю пустку треба заповнювати роздумами про страждання і обмеження? 

Треба заснувати вже власний орден, організувати і очолити Слобожанський матріархат. Причащатиму всіх морозивом, щоб одразу було зрозуміло, як це приємно - сповідувати моє вчення. Вчитиму... не дуже я люблю повчати, тому не буде проповідей. Будемо читати книжки, дивитися фільми і обговорювати їх. Це чудово можна робити і тут, але, якщо зареєструвати релігійну організацію, можна придбати податкові пільги і взагалі збудувати бізнес. Продаж артрибутів, а тоді  і будівництво. Еко-храм, щоб тільки сонячна енергія і все інше сучасне і безпечне для природи. А всередині - сучасне мистецтво і постійне оновлення експозиції. 


Світлина від Tetiana Ostrovska.

Доля сміття в Ха

Jul. 18th, 2017 11:52 am
neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 


Сміття є однією з найбільших екологічних проблем. Сучасна людина не може дозволити собі безвідповідально жбурляти все до одного відра і створювати смердючі гірські масиви із відходів власної діяльності. 

Не так багато зусиль потребує розділ сміття. Це просто справа звички: складати папір до мішка, який раз на півроку можна здати на макулатуру, збирати кришечки і батарейки. Збирати і здавати пластикові пляшки. Все це цілком реально роботи, хоча і не на кожному кроці трапляються спеціальні контейнери.
 
Особисто для мене невирішеним лишається питання скла. Пляшки, банки і баночки - їх треба теж окремо здавати і переробляти, інакше вони так і лежатимуть тисячі років. 

По-троху рішення знаходяться. Існує така ініциатива Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг. Вони роблять реальні речі, наприклад акцію "Прихисти пакет". Це організація мобільних пунктів прийому вторсировини. Черговий пункт обіцяють встановити на початку серпня. 
Ділюся новинами від них, бо відправляючи до відра черговий тетрапак (хоча не часто їх купую), думаю, що його подальша доля на звалищі дуже довга. 

Світлина від Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг.
Вышел на связь переработчик ТетраПак - Змиевская бумажная фабрика. Очень надеемся договориться, как будем передавать им вторсырье. Но начинайте уже собирать упаковки из-под сока, молока, йогуртов и т.д.
Как собирать. 
Крышечку открутить (их собирать отдельно), упаковку промыть, высушить, спрессовать.


Бажання

Jul. 16th, 2017 09:31 pm
neznaiko: (рыбка)
[personal profile] neznaiko
 


Нещодавно була свідком розмови про такі психо-трюки як візуалізація і таке інше. Щодо психологів: якось Ляля поцікавилася, ким працює моя подруга. Отримавши відповідь, замислилася і видала: знаєшь, наш шкільний психолог по-моєму сам потребує психолога... На що я мусила відповісти, що так воно і є з тими психологами,  які мені відомі ( а їх останнім часом дуже побільшало). Цікава професія, нічого не скажеш. 

Щодо бажань, мова йшла про те, що коли вже чого бажаєш вголос чи просто чітко формулюєш бажання або ціль, важливим є вказати термін. Окреслити, коли саме чекаєш на здійснення бажаного.

Отримала пропозицію. Вона не дуже здивувала, але і не викликала захвату. Велике питання, чи потрібно воно мені, та не відмовилася, а обіцяла подумати. Маю звичку виконувати обіцянки, тому почала думати про це. Про цей вид діяльності. І згадала, що колись це було моїм великим бажанням. Дійсно дуже цього хотіла, але так давно, що вже встигла забути про це і кілька разів змінити пріоритети.  
Саме тепер, коли я не думаю про це, не прагну цього і не бажаю, воно саме приходить. Навіщо? Щоб пригадати розмову про терміни бажань? Поглузувати вкотре з психологів? Повернутися в минуле? Поміркувати, який з вчинків був помилкою? Іноді здається, що майже всі. 

The Visitor

Jul. 16th, 2017 02:01 pm
neznaiko: (плафон)
[personal profile] neznaiko
 


Шість жінок секс-працівниць чекають появи відвідувача. Вони знають, що він прийшов, але ще не бачили його. Зараз він зайде. Разом з дівчатами і глядач вимушений чекати на його появу. 

Похожее изображение
В 2007 году Марлен Дюма была удостоена Дюссельдорфской премии за вклад в современное искусство. В 2008 картина "Посетитель" (The Visitor, 1995) была продана на аукционе Сотбис за 6,34 млн. долларов, что стало рекордом для ныне живущей женщины-художника. 
Парк дивних істот

Jul. 13th, 2017 02:41 pm
neznaiko: (плафон)
[personal profile] neznaikoСвітлина від Tetiana Ostrovska.

 Поблизу Ха існують джерела мінеральної води, яку видобувають вже дуже давно. Так само з давніх давен тут розташувалися санаторії, де лікування водою поєднується з іншими процедурами і  релаксом і парках на березі водоймища. Як відомо, мінеральні води викачують з таких глибин, де поховані і рештки доісторичних істот. Цілком імовірно, що законсервоване міліони років яйце може повернутися до життя, як потрапить до сприятливих умов. Тому не дивно, що саме тут розплодилися оці милі істотки. 

далі )

Profile

shulvik: (Default)
Shulvik

May 2017

S M T W T F S
 123456
78910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 27th, 2017 06:54 am
Powered by Dreamwidth Studios