shulvik: (Любимая)
[personal profile] shulvik
Почала писати російською, а не виходить! Все ж таки, в суботу мені пощастило відвідати перше україномовне гумор-шоу «Вар ‘ яти», очільником якого є всім знайомий Сергій Притула. Під час виступу він слушно зауважив, що першого разу люди йдуть саме на Притулу, а наступного вже на «Вар ‘ ятів». Притулу я знаю і люблю через народне скетч-шоу «Файна Юкрайна», ранкове шоу «Підйом» на Новому каналі та шоу «Хто зверху», а ще через книгу Макса Кідрука «На Зеландію!» про навіжену акцію відчайдушних українців ))) Тож побачивши Сергія Притулу з відстані близько одного метра, першою думкою в мене було «Йо-майо, живий Притула!».
Але повернемося до «Вар ‘ ятів».

Два роки тому, у Львові, якась добра людина пояснила мені, що це слово галицького діалекту української мови і львівської ґвари, що означає «ненормальний, несамовитий, божевільний». А мене ж завжди тягне на щось таке в міру ненормальне і по-доброму несамовите. І гумор я люблю, і українську мову, а тут україномовне гумор-шоу. Тож я вирішила піти на «Вар ‘ ятів» і в результаті отримала те, що і хотіла – задоволення і чудовий настрій.
Шоу розпочалося вчасно, о 19:15 замість заявленої 19:00, а вчасно я вважаю тому, що наш народ як завжди запізнюється хвилин на 15-20, що, зрозуміло, змушує артистів чекати, доки усі не зберуться. Аншлагу не було, але й пустих місць залишалося не так багато. З негативного можна згадати лише про незручні стільці та духоту у залі ККЗ «Україна», але, об’єктивно, я не можу назвати у Харкові зал для виступів, який би задовольняв всіх бажаючих.
Дві години виступу пройшли у жартах, байках з життя, мініатюрах, влучних замальовках з життя, кумедних постановках. «Вар ‘ яти» добре підготувалися до виступу у Харкові, тож згадали і Куп’янськ, і Чугуїв, і Мерефу. Кажуть, коли вдень Притула гуляв містом і хотів зробити селфі, то у кадр потрапив також парад вишиванок. Так що Харків також підготувався до «Вар ‘ ятів».
Власне, «Вар ‘ яти», то така собі банда крутих хлопців з чудовим почуттям гумору – Сергій Притула, Володимир Жогло («Жошка»), Володимир Ковцун («Владзьо»), Валентин Сергійчук, Віталій Тильний, Сергій Полупан (гітара) і Остап Ярка («Тяпа») (звук). Всі привітні, усміхнені, деякі неодружені ;) Дехто вміє добре співати, а хтось добре грає на гітарі, а всі разом просто класні. Звісно, від порівняння з КВК та «Comedy Club» нікуди не подітись, оскільки такий формат гумор-шоу був першопочатковим, і я просто не уявляю, що можна вигадати принципово нове.Хочеться відзначити роботу із залом – команда гумористів зверталася до глядачів із запитанням для визначення наступної категорії, якій буде адресована наступна мініатюра – «Підніміть руки одружені чоловіки. А ті, хто прийшов сьогодні з жінкою? А зі своєю?». І теми жартів були близькі, мабуть, більшості присутніх у залі – етапи подружнього життя, збори дівчини перед виходом з дому, справжні чоловіки на полюванні і рибалці, відносини зятя з тещею та інше. І пісню про Путіна співали всім залом, але без отого самого слова, лише приспів, бо у залі були діти. Не обійшлося без курйозів – якийсь чоловік солодко дрімав у перших рядах прямо перед сценою, там де місця по 400 гривень :)Взагалі, слід відзначити відсутність жартів на політичну тему (про Ляшка – то особлива тема), бо тема політики вже набридла, від того ж Кварталу, наприклад, і відсутність жартів «нижче пояса» (було щось на межі, але ж зібралися культурні люди з вищою освітою). Політики змінюються, а «Укрзалізниця» вічна, тому жартували саме про неї. І про податкову, яка горить, а народ святкує і несе м'ясо, щоб відразу смажити шашлики. Ця мініатюра мене просто добила – я ж працюю саме там, у податковій, на Пушкінській, а те, що назва в нас зараз трохи інша, то таке )))
Дуже сподобалися байки від Сергія Притули – і про «женщіну» в леопардовому вбранні, яка «берегів не бачить, не те що скляної стіни», і про екстремальний спуск з кавказьких гір з бравими грузинами, і про відпочинок у Єгипті, де дорогою до пляжу можна багато раз почути "Слава Україні! - Героям слава!". І батл між Притулою та Владзьо також порадував влучними жартами і вмінням тримати паузу. Круті хлопці, що б не казали. Якщо випаде можливість ще, то обов’язково піду на їх виступ.Хочу подякувати організаторам зустрічі та харківським блогерам, які дали чудову можливість прекрасно провести вечір та познайомитись з першим україномовним гумор-шоу «Вар ‘ яти». Впевнена, що наступного разу буде повний аншлаг і «Дуже круто!». Дякую! )

P.S. А ще я поважаю Притулу за його постійну допомогу нашим воїнам у зоні АТО. Реквізити для переказу коштів на його сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/profile.php?id=100007930985506.

P.P.S. Фото by [livejournal.com profile] zarajsky
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.
Page generated Oct. 20th, 2017 09:41 pm
Powered by Dreamwidth Studios