shulvik: (Любимая)
[personal profile] shulvik
Почала писати російською, а не виходить! Все ж таки, в суботу мені пощастило відвідати перше україномовне гумор-шоу «Вар ‘ яти», очільником якого є всім знайомий Сергій Притула. Під час виступу він слушно зауважив, що першого разу люди йдуть саме на Притулу, а наступного вже на «Вар ‘ ятів». Притулу я знаю і люблю через народне скетч-шоу «Файна Юкрайна», ранкове шоу «Підйом» на Новому каналі та шоу «Хто зверху», а ще через книгу Макса Кідрука «На Зеландію!» про навіжену акцію відчайдушних українців ))) Тож побачивши Сергія Притулу з відстані близько одного метра, першою думкою в мене було «Йо-майо, живий Притула!».
Але повернемося до «Вар ‘ ятів».

Два роки тому, у Львові, якась добра людина пояснила мені, що це слово галицького діалекту української мови і львівської ґвари, що означає «ненормальний, несамовитий, божевільний». А мене ж завжди тягне на щось таке в міру ненормальне і по-доброму несамовите. І гумор я люблю, і українську мову, а тут україномовне гумор-шоу. Тож я вирішила піти на «Вар ‘ ятів» і в результаті отримала те, що і хотіла – задоволення і чудовий настрій.
Шоу розпочалося вчасно, о 19:15 замість заявленої 19:00, а вчасно я вважаю тому, що наш народ як завжди запізнюється хвилин на 15-20, що, зрозуміло, змушує артистів чекати, доки усі не зберуться. Аншлагу не було, але й пустих місць залишалося не так багато. З негативного можна згадати лише про незручні стільці та духоту у залі ККЗ «Україна», але, об’єктивно, я не можу назвати у Харкові зал для виступів, який би задовольняв всіх бажаючих.
Дві години виступу пройшли у жартах, байках з життя, мініатюрах, влучних замальовках з життя, кумедних постановках. «Вар ‘ яти» добре підготувалися до виступу у Харкові, тож згадали і Куп’янськ, і Чугуїв, і Мерефу. Кажуть, коли вдень Притула гуляв містом і хотів зробити селфі, то у кадр потрапив також парад вишиванок. Так що Харків також підготувався до «Вар ‘ ятів».
Власне, «Вар ‘ яти», то така собі банда крутих хлопців з чудовим почуттям гумору – Сергій Притула, Володимир Жогло («Жошка»), Володимир Ковцун («Владзьо»), Валентин Сергійчук, Віталій Тильний, Сергій Полупан (гітара) і Остап Ярка («Тяпа») (звук). Всі привітні, усміхнені, деякі неодружені ;) Дехто вміє добре співати, а хтось добре грає на гітарі, а всі разом просто класні. Звісно, від порівняння з КВК та «Comedy Club» нікуди не подітись, оскільки такий формат гумор-шоу був першопочатковим, і я просто не уявляю, що можна вигадати принципово нове.Хочеться відзначити роботу із залом – команда гумористів зверталася до глядачів із запитанням для визначення наступної категорії, якій буде адресована наступна мініатюра – «Підніміть руки одружені чоловіки. А ті, хто прийшов сьогодні з жінкою? А зі своєю?». І теми жартів були близькі, мабуть, більшості присутніх у залі – етапи подружнього життя, збори дівчини перед виходом з дому, справжні чоловіки на полюванні і рибалці, відносини зятя з тещею та інше. І пісню про Путіна співали всім залом, але без отого самого слова, лише приспів, бо у залі були діти. Не обійшлося без курйозів – якийсь чоловік солодко дрімав у перших рядах прямо перед сценою, там де місця по 400 гривень :)Взагалі, слід відзначити відсутність жартів на політичну тему (про Ляшка – то особлива тема), бо тема політики вже набридла, від того ж Кварталу, наприклад, і відсутність жартів «нижче пояса» (було щось на межі, але ж зібралися культурні люди з вищою освітою). Політики змінюються, а «Укрзалізниця» вічна, тому жартували саме про неї. І про податкову, яка горить, а народ святкує і несе м'ясо, щоб відразу смажити шашлики. Ця мініатюра мене просто добила – я ж працюю саме там, у податковій, на Пушкінській, а те, що назва в нас зараз трохи інша, то таке )))
Дуже сподобалися байки від Сергія Притули – і про «женщіну» в леопардовому вбранні, яка «берегів не бачить, не те що скляної стіни», і про екстремальний спуск з кавказьких гір з бравими грузинами, і про відпочинок у Єгипті, де дорогою до пляжу можна багато раз почути "Слава Україні! - Героям слава!". І батл між Притулою та Владзьо також порадував влучними жартами і вмінням тримати паузу. Круті хлопці, що б не казали. Якщо випаде можливість ще, то обов’язково піду на їх виступ.Хочу подякувати організаторам зустрічі та харківським блогерам, які дали чудову можливість прекрасно провести вечір та познайомитись з першим україномовним гумор-шоу «Вар ‘ яти». Впевнена, що наступного разу буде повний аншлаг і «Дуже круто!». Дякую! )

P.S. А ще я поважаю Притулу за його постійну допомогу нашим воїнам у зоні АТО. Реквізити для переказу коштів на його сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/profile.php?id=100007930985506.

P.P.S. Фото by [livejournal.com profile] zarajsky
Page generated Oct. 20th, 2017 09:42 pm
Powered by Dreamwidth Studios